AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2015.04.01] Taehyun din WINNER la citirea scenariului pentru web drama "Girl at Midnight"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Iulia Madalina

Puncte : 53
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/01/2015

MesajSubiect: [2015.04.01] Taehyun din WINNER la citirea scenariului pentru web drama "Girl at Midnight"   Joi 2 Apr 2015 - 23:31

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

"Girl at Midnight" Nam Taehyun "Debutul în actorie, o onoare să iau parte la un proiect bun cu seniori."

Nam Taehyun din WINNER îşi exprimă onoarea  faţă de debutul lui în actorie prin web drama "Girl at Midnight" de pe MBCevery1.
MBCevery1 a dezvăluit scenariul pentru web drama "Girl at Midnight"  pe 2 aprilie. "Girl at Midnight" se referă la personajul principal, Gong Jidan, care visează să devină un superstar şi care primeşte oportunitatea de a se maturiza ca şi cântăreţ când, din coincidenţă, începe să conducă o sală de karaoke(noraebang). Drama a primit atenţie datorită fapului că este prima dramă care se va difuza pe MBCevery1 şi, prin această dramă, Nam Taehyun îşi va face debutul în actorie.

Înainte de citirea scenariului, Nam Taehyun, personajul principal, a spus: "Este aşa o onoare că am primit personajul principal pentru prima dată şi voi munci din greu pentru a lua parte la producerea unui bun proiect, alături de seniori."  Seo Minji a spus: "În timp ce citeam scenariul, m-am gândit că personajul meu, Sera, este o persoană incântătoare. Voi filma cu drag".

Imediat cum a început citirea scenariului, Nam Taehyun(Gond Jidan) şi Seo Minji(Sera) au intrat in personajele lor şi au condus citirea acestuia. Se spune că mulţumită improvizaţiilor spontane ale lui Son Jinyoung(Kwangchul), Kwon Hyuksoo, Choi Changyeob şi altor actori, s-a creat o atmosferă armonioasă.

Echipa producătoare care a asistat la citirea scenariului a crescut anticiparea spunând: "Credem că drama va fi mult mai amuzantă decât scenariul în sine, din moment ce am privit actorii citindu-l." Camerele sunt în curs de rulare pentru "Girl at Midnight" şi este de aşteptat ca web drama să fie difuzată pe MBCevery1 şi printr-un portal.

Source: naver;  Cr: withwinner, @chrissy96_
                                     RO TRANS: Iulia@YGFR
                                  Shared by WINNER Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2015.04.01] Taehyun din WINNER la citirea scenariului pentru web drama "Girl at Midnight"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Acte viza pentru Romania(reintregirea familiei)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: