AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2015.01.30] Bobby primește cadou un ceas Rolex de la membrii trupei Epik High

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae

Puncte : 60
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/03/2013

MesajSubiect: [2015.01.30] Bobby primește cadou un ceas Rolex de la membrii trupei Epik High   Sam 31 Ian 2015 - 21:47

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rapper-ul Bobby din trupa iKON ce va debuta sub tutela agenției YG Entertainment, a dezvăluit  că a primit cadou un ceas Rolex Submariner de la membrii trupei Epik High, pentru că a participat la producerea melodiei Born Hater.

Estimat la 18 200 000 de woni (echivalentul a aproximativ 16 500 de dolari americani), ceasul Rolex Submariner i-a fost făcut cadou lui Bobby după ce a colaborat cu trupa Epik High în videoclipul melodiei Born Hater.

Tablo a afirmat: „Am primit odată un cadou de la G-Dragon pentru faptul că am colaborat cu el pentru unul din albumele lui. A fost un cadou foarte frumos. Totuși, acea experiență plăcută mă îngrijorează. Dacă îi cerem unui artist să contribuie la munca noastră, nu vom fi capabili să-i dăruim lucruri la fel ca cele date de G-Dragon.”

Pe parcursul unui interviu cu Bobby, el a fost întrebat dacă voia neapărat să cumpere un anumit lucru. El a declarat: „Sunt doar câteva. Am vrut să-mi cumpăr un ceas, dar am primit unul de la membrii trupei Epik High, pentru că am colaborat cu ei la melodia Born Hater. Acest cadou înseamnă foarte mult pentru mine, pentru că ceasul acesta simbolizează hip-hop-ul.”

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad.rom: DoraeDae@YGFRo
Credits: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2015.01.30] Bobby primește cadou un ceas Rolex de la membrii trupei Epik High
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: