AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2015.01.22] Zico vorbește despre Bobby în interviul pentru revista „10+ Star”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
G.Yeon

Puncte : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/12/2014

MesajSubiect: [2015.01.22] Zico vorbește despre Bobby în interviul pentru revista „10+ Star”   Joi 22 Ian 2015 - 15:08

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

În interviul acordat publicației, Zico a împărtășit câteva impresii legate de Bobby, precum și de prietenul lui de o viață, Mino.

Întrebat despre Bobby, care a subliniat faptul că Zico este un etalon când vine vorba de rap, liderul Block B a declarat: „Bobby este extrem de talentat deci mă simt onorat că el are această părere despre mine. Am ajuns să-l cunosc după ce concursul „Show Me The Money” s-a încheiat, și am sfârșit prin a schimba date de contact. Ulterior, el mi-a trimis un mesaj prin Kakaotalk în care spunea „*Hyung, tu ești un munte pe care trebuie să-l escaladez” așa că i-am răspuns, spunându-i „Acest munte nu are popasuri în care să te odihnești, nici izvoare minerale. Însă orice ar fi, tu trebuie să-l escaladezi. Iar această sarcină nu va fi una tocmai ușoară.” Probabil că Bobby se va descurca din ce în ce mai bine de acum înainte, deoarece este foarte talentat. El reprezintă o motivație chiar și pentru mine.

*hyung= 1.frate mai mare, 2. termen utilizat de persoanele de sex masculin pentru a se adresa unei alte persoane de același sex, mai în vârstă decât ei, față de care sunt apropiați

Credit: allkpop.com
Sursa: Revista „10+ Star”
Traducere în limba română: G.Yeon@YG Family Romania
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2015.01.22] Zico vorbește despre Bobby în interviul pentru revista „10+ Star”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia
» Acte viza pentru Romania(reintregirea familiei)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: