AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2015.01.09] Interviul trupei iKON din revista japoneză „AndGirl”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DoraeDae

Puncte : 60
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/03/2013

MesajSubiect: [2015.01.09] Interviul trupei iKON din revista japoneză „AndGirl”   Sam 10 Ian 2015 - 1:55

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Interviul trupei iKON din numărul din luna februarie al revistei „AndGirl”.

Prezentarea membrilor:
B.I: Carismaticul lider care conduce trupa iKON.
Junhoe: Un cântăreț care se concentrează pe vocea lui profundă.
Donghyuk: Un cântăreț remarcabil care depune foarte mult efort.
Jinhwan: Un plângăcios care are o voce dulce și atractivă.
Yunyeong: Un cântăreț răsfățat care este în continuă evoluție.
Chanwoo: Maknae-ul drăguț din iKON.
Bobby: Prostuțul care-i înveselește pe toți din echipă.

În acest fel, având avantajul vârstei fragede, ei se pregătesc să aducă industria muzicală la apogeu!

--Am auzit că este pentru prima dată când apăreți într-o revistă înainte să fi debutat măcar. Este prima dată pentru voi și acest lucru se întmplă în „AndGirl”. Vă sunt recunoscător pentru asta!--

Toți membrii: Dați-ne multe sfaturi!

--Toată lumea pare foarte plină de viață.--
Bobby: Asta datorită faptului că tocmai s-a terminat ultima bătălie. Ah, eu sunt responsabil pentru rap în trupă. Una din calitățile mele șarmante este zâmbetul meu!
B.I: Eu sunt liderul trupei iKON, B.I.
Bobby: Particip atât la compunerea versurilor, cât și la partea de rap. B.I este responsabil pentru melodie și și pentru versuri, de asemenea.
B.I: Sunt multe cântece dinamice, dar mă adaptez mai bine când e vorba de balade. (Îi place să-și exprime sentimentele.) Totul vine din imaginația mea.
Bobby: Din cauza faptului că B.I nu are iubită, el poate să-și folosească doar imaginația. *râde*
Membrii: Hahahaha!
Jinhwan: Eu sunt Jinhwan. Vocea sexy care este potrivită pentru a fi ascultată noaptea!
Bobby: Înălțimea lui este, de asemenea, calitatea lui fermecătoare.
B.I: Jinhwan hyung este foarte drăguț. *râde*
Chanwoo: Ah hahaha. Eu sunt cel mai mic dintre toți. Sunt Chanwoo, în vârstă de 16 ani.
Donghyuk: A avea vocea blândă este lucrul la care eu sunt expert.
Yunhyeong: Vocea mea poate fi dulce, dar în realitate sunt un băiat foarte pasionat. Dau tot ce am mai bun din mine de fiecare dată.

--Îmi puteți spune povestea din spatele formării acestei trupe?--
B.I: Anul trecut (2013), am participat într-un program <WIN: WHO IS NEXT>. Eu, Bobby, Jinhwan, Junhoe, Yunhyeong, Donghyuk, toți 6 alături de Chanwoo, el fiind câștigătorul noului program <MIX&MATCH>, am devenit o trupă cu 7 membri. Avem cântece emoționante, dar baza este tot hip-hop-ul.
Bobby: Sunt foarte mulți artiști hip-hop, dar noi vrem să fim artiștii hip-hop care nu au mai fost văzuți niciodată în toată generația.
B.I: Datorită faptului că suntem încă foarte tineri, am putut pune în scenă un show energic. Le suntem foarte recunoscători membrilor trupei BigBang, pentru că datorită lor am fost capabili să cântăm pe o scenă așa de mare. Pe viitor, vrem să fim la fel de buni.

--Fără îndoială, ați dat dovadă de o profesionalitate apate în cadrul ultimei bătălii. Care cântăreț este modelul vostru?--
Bobby: Michael Jackson și Queen. Ne dorim, de asemenea, să devenim niște legende cunoscute. Este bine să visezi măreț, eu vreau să câștig un premiu Grammy, să susțin un turneu și să pot ajunge pe locul 1 în clasamentul japonez Oricon.

--Este vreun loc în Japonia pe care vreți să-l vizitați?--
Chanwoo: Disneyland.
Bobby:  Chanwoo încă mai este un copil. *râde* M-am uitat la seriale japoneze și vreau să merg cu metroul prin Tokio.
Jinhwan: Și mie-mi plac serialele japoneze! În special „Operation Love”, este foarte interesant.
Donghyuk: Eh, eu l-am văzut înaintea lor. Tuturor membrilor le place.

--Se pare că toți aveți câteva cunoștințe despre Japonia. Spuneți-le câteva cuvinte fanilor japonezi!--
Yunhyeong: Pentru a debuta, noi trebuie să exersăm nonstop. Sperăm să vă arătăm multe show-uri de acum încolo. Pregătiți-vă pentru noi.
Donghyuk: Vom munci din greu ca să devenim iKON și ca să avem propriul turneu japonez. Vă rugăm să ne așteptați!
Chanwoo: Vom munci din greu ca să vă arătăm cel mai bun spectacol.
Jinhwan: Vom munci din greu ca să ne asigurăm că toată lumea ne va observa toate aspectele atractive.
B.I:  Vom ieși la suprafață și vă vom arăta cele mai bune show-uri. Aveți grijă de noi.
Bobby: Muzica nu are limite. Să rupem bariera de limbă și să ne bucurăm de muzică împreună.
Junhoe: Vom debuta cât de curând posibil, aveți grijă de noi. Vă iubesc.

[Notă: Acestea sunt doar fragmente.]
Credits: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad. eng: eun
Trad.rom: DoraeDae@YGFRo
Sursa: revista japoneză „AndGirl”
Shared by YG Family România.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2015.01.09] Interviul trupei iKON din revista japoneză „AndGirl”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum