AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.12.10] Masta Wu nu se aștepta ca Bobby să câștige Show Me The Money3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.12.10] Masta Wu nu se aștepta ca Bobby să câștige Show Me The Money3   Mier 10 Dec 2014 - 19:23

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Masta Wu a avut recent un interviu în cadrul căruia a discutat despre perioada în care a fost jurat la emisiunea ”Show Me The Money3”.
Tot în cadrul acestui interviu a mărturisit că a fost plăcut surprins și că nu se aștepta ca Bobby din iKON să câștige.

În timpul interviului cu OSEN, din data de 9 decembrie, acesta a spus: „Îl știu pe Bobby de 3-4 ani. Auzisem că doi rapperi au reușit să se alăture companiei așa că m-am dus să-i văd. Erau Bobby și B.I. Sincer să fiu, nu mă gândeam vreodată că Bobby va ajunge așa cum e astăzi... Chiar dacă oamenii îi dădeau sfaturi, nu părea să se schimbe în vreun fel deoarece aura lui proprie/individuală era prea puternică. Dar se pare că asta s-a transformat în cel mai mare avantaj și șarm al său. A apărut la „Show Me The Money3” fără ajutorul companiei, s-a ridicat în top, iar în final a ajuns să câștige trofeul. Este un prieten impresionant. Nu m-am așteptat vreodată la așa ceva.”

Source: akp
Credits: YG United
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG Family Romania and IKON ROMANIA
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.12.10] Masta Wu nu se aștepta ca Bobby să câștige Show Me The Money3
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: