AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.12.10] Kim Yoo Jung: Suho și Baekhyun mă tachinează fiindcă îmi place de Bobby

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.12.10] Kim Yoo Jung: Suho și Baekhyun mă tachinează fiindcă îmi place de Bobby   Mier 10 Dec 2014 - 18:51

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Actrița Kim Yoo Jung a vorbit recent despre prietenia sa cu ceilalți doi MC de la SBS Inkigayo, Suho și Baekhyun din EXO.

În data de 9 decembrie, în cadrul BS Power FM “Two O’clock Escape Cultwo Show,” actrița a apărut ca și învitat special. În timpul emisiunii radio, gazdele au intrebat-o cum este să fii MC pentru show-urile muzicale. Ea a spus că „Kwanghee se comportă ca un MC chiar și în spatele scenei, este foarte amuzant. Baekhyun și Suho din EXO glumesc foarte mult și sunt puși pe șotii mereu.”

Când a fost întrebată la ce se referă prin faptul că cei doi sunt puși pe șotii, aceasta a dezvăluit : „Mereu mă tachinează în timpul pauzelor. Nu cu mult timp în urmă am spus că îmi place de Bobby și că sunt fana lui, ceea ce a devenit un subiect fierbinte. Dar Baekhyun și Suho continuă să-l imite pe Bobby și dansul acestuia chiar și atunci când fanii lui ne privesc.”

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sursa : soompi
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG FAMILY ROMANIA and IKON ROMANIA
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.12.10] Kim Yoo Jung: Suho și Baekhyun mă tachinează fiindcă îmi place de Bobby
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: