AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.12.03] Actrița Kim Yoo Jung declară: „Mi-a plăcut BOBBY încă de când era trainee”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.12.03] Actrița Kim Yoo Jung declară: „Mi-a plăcut BOBBY încă de când era trainee”   Sam 6 Dec 2014 - 14:26

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Actrița Kim Yoo Jung a mărturisit recent faptul că a fost interesată de BOBBY din iKON încă din primele zile ale acestuia la YG.

În data de 3 decembrie au avut loc filmările pentru emisiunea KBS „Happy Together”, avându-i ca invitați speciali pe Kim Yoo Jung, Kim Tae Woo, Kim Joon Hyun, Hong Jin Young și Fei din Miss A.

În timpul filmărilor, Kim Yoo Jung a dezvăluit numele celebrității masculine de care este interesată în momentul de față. Aceasta a spus: „Mi-a plăcut de Bobby de când era trainee. Nu l-am întâlnit, dar m-am „îndrăgostit” de el deoarece ochii lui sunt extrem de frumoși atunci când zâmbește.”

După ce a auzit asta, prezentatorul emisiunii i-a spus „Deoarece ești MC la Inkigayo s-ar putea să-l întâlnești.”, făcând referire la faptul că Bobby promovează „I’m different” împreună cu HI SUHYUN.

Între timp, acest episod din „Happy Together” va fi difuzat pe data de 4 decembrie, la ora 11:10 pm (KST).

Source: soompi
Credits: ygunited
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG Family Romania
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.12.03] Actrița Kim Yoo Jung declară: „Mi-a plăcut BOBBY încă de când era trainee”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: