AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.21] Akmu nu au absolut niciun regret că au ales YG Entertainment

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Helen Chal

Puncte : 12
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/10/2014

MesajSubiect: [2014.10.21] Akmu nu au absolut niciun regret că au ales YG Entertainment   Sam 15 Noi 2014 - 20:58

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Akmu nu au absolut niciun regret că au ales YG Entertainment

Presa revistei Newsen din Coreea a discutat recent cu Akdong Musician în clădirea YG Entertainment într-un interviu în care cei doi tineri frați și-au exprimat mulțumirea față de compania lor.
Cel mai mare dintre cei doi, Lee Chan Hyuk, a declarat : „ Din cauza faptului că YG este o companie mare, aceasta are echipament profesional de calitate superioară. Datorită acestui fapt, noi avem posibilitatea de a face aranjamente cât mai diverse. În timp ce noi lucrăm, există, de asemenea, mulți tehnicieni talentați, care sunt alături de noi și ne oferă ajutorul. Întorcându-mă înpoi în zilele în care aveam doar o chitară, de fiecare dată când noi voiam să încercăm ceva, existau cazuri în care nu puteam. Acum am lasat deoparte chitara și când vrem să organizăm ceva, există oameni care ne sfătuiesc și fac acest lucru posibil pentru noi.
Lee Chan Hyuk a continuat, “Noi nu avem absolut  niciun regret că am ales YG Entertainment”, referindu-se la premiul câștigat la  ‘K-Pop Star’ sezonul 2, când ei au avut posibilitatea de a alege dintre cele trei agenții de top, YG, SM Entertainment, and JYP Entertainment.
Sora Lee Soo Hyun a adăugat, “Mediul a devenit întradevăr mai bun. De fiecare dată când vrem să exersăm, o putem face la birou ; există, de asemenea,și  o sală de repetiție  în fața casei noastre, ceea ce ne permite să exersăm cântând și să ne facem treaba în mod confortabil. “
Ea a reamintit, “Au existat momente în care ne-am trezit și ne-am îndreptat direct către sala de repetiții”,  exprimându-și pasiunea pentru muzică și cum YG le permite o libertate proprie de a se exprima.
În prezent, Akdong Musician se pregătesc pentru primul lor concert solo, ‘AkMu Camp – Camp in Seoul’, care va avea loc de pe data de 21 noiembrie , până pe data de 23 noiembrie.

Source : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ro Trans : Helen Chal @YGFR 
Shared by : YG Family Romania 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.10.21] Akmu nu au absolut niciun regret că au ales YG Entertainment
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: