AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.31] Ku Hye Sun e single și momentan nu e interesată de băieți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.10.31] Ku Hye Sun e single și momentan nu e interesată de băieți   Vin 31 Oct 2014 - 13:21

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ku Hye Sun a dezvăluit faptul că e single.
În emisiunea Cine Town de pe SBS Power FM din30 octombrie, Ku Hye Sun a spus: „Momentan nu am un prieten.”

DJ Gong Hyung Jin a întrebat: „De ce nu? Nu ai un iubit în mod intenționat? Sau nu te duci în locuri unde ai putea să întâlnești pe cineva?” 

Ku Hye Sun a răspuns: „Nu e că nu mă duc în astfel de locuri în mod intenționat, dar unul din motive e că nu am ocazia. De asemenea, mi-am pierdut interesul.”

Despre motivul pentru care și-a pierdut interesul, Ku Hye Sun a explicat: „Sunt mai interesată de alte lucruri în afară de băieți. Mă concentrez pe lucrurile pe care trebuie să le organizez și să le termin. M-am concentrat pe mine însămi. Mi-am plăcea să ies la întâlniri dacă am ocazia, dar nu sunt sigură.”

Între timp, cel mai nou film scris, regizat de ea și în care are și un rol, „Daughter”, va avea premiera pe 6 noiembrie.

Sursa: Mwave via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya Saru @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.10.31] Ku Hye Sun e single și momentan nu e interesată de băieți
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: