AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.29] Tablo i-a mulțumit familiei pentru că a readus fericirea în viața lui

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.10.29] Tablo i-a mulțumit familiei pentru că a readus fericirea în viața lui   Vin 31 Oct 2014 - 0:18

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Într-o ediție recentă a emisiunii „Tablo’s Dreaming Radio” de pe MBC FM4U, Tablo de la Epik Higha sărbătorit aniversarea căsătoriei cu Kang Hye Jung și a vorbit despre iubirea lui pentru fiica lor, Haru.

El a spus: „Pe 26 octombrie e aniversarea nunții mele. Ziua nunții e ziua în care te căsătorești, dar e considerată a fi și ziua când renaști. Iar pentru mine, nu o pot descrie în alt fel decât ziua în care m-am născut din nou.”

„După ce m-am căsătorit, viața mea a devenit mult mai bună, așa că sunt foarte recunoscător. Sunt sigur că toți cei care își serbează aniversările simt ceva care e greu de descris. Și eu mă simt la fel acum.”

Rapper-ul a ales apoi hit-ul lui Kim Gun Mo intitulat „I’m Sorry” și a adăugat un mesaj scurt și dulce de mulțumire pentru soția lui, Kang Hye Jung, înainte să dea drumul la muzică.

Tablo a spus: „În ultima vreme, una din întrebările pe care mi le adresează oamenii este dacă, din moment ce acum sunt însurat și am un copil, încă mai pot să exprim sentimente legate de noi relații și despărțiri în cântece?” Tablo a dezvăluit atunci că încă mai poate transmite acele sentimente, din moment ce simte că iese din nou la întâlniri datorită fiicei sale, Haru. Deoarece are o fiică plină de emoții ca Haru, a devenit mai ușor să vorbească despre sentimentele pe care le ai când ești într-o relație.

El a spus: „Epik High nu are multe apariții live, dar avem multe spectacole în afară. Când mergem în afara graniței, sunt momente când nu îmi văd fiica cinci zile la rând și când mă uit la poza ei, e oarecum amuzant, dar în același timp îmi dau lacrimile. Simt dorul și singurătatea.”

„Uneori, când mă întorc de la spectacole, sunt demoralizat când copilul meu e enervat pe mine pentru că nu m-a văzut câteva zile. Pentru că îmi iubesc fata, muncesc din greu pentru ea, dar din cauza muncii, nu pot petrece timpul cu ea la fel de des. Așadar. Cred că sunt un tată foarte rău și un tip rău. Când mă gândesc la perioadele când scriu versuri, automat mă gândesc la relații  și la despărțiri. Acum pot scrie cu mai multă profunzime despre ele.”

DJ Tukutz, care are un fiu în vârstă de doi ani, a adăugat atunci: „Nu simt la fel ca el. Când nu îmi văd copilul destul de des, devine nervos. Și s-a manifestat fizic.”

Între timp, Epik High se pregătesc pentru primul lor concert după 5 ani, „Parade 2014”, care va avea loc în perioada 14-16 noiembrie la Blue Square Samsung Card Hall în Seul.

Sursa: allkpop via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya Saru @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.10.29] Tablo i-a mulțumit familiei pentru că a readus fericirea în viața lui
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rezidenta in Algeria
» Acte viza pentru Romania(reintregirea familiei)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: