AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.30] Ku Hye Sun mărturisește că se simte mai bine când regizează

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.10.30] Ku Hye Sun mărturisește că se simte mai bine când regizează   Joi 30 Oct 2014 - 11:29

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ku Hye Sun a dezvăluit faptul că se simte mai confortabil ca regizor decât ca actriță.

În ediția de pe 30 octombrie a emisiunii Cine Town de pe SBS Power FM, Ku Hye Sun a spus: „Acum m-am obișnuit să mi se spună ‚regizor’. Toată lumea pare să se simtă bine așa pe platou.”

Când DJ Go Hyung Jin a întrebat: „Poate părea o întrebare stupidă, dar te simțit mai confortabil lucrând ca actriță? Sau ca regizor?”, Ku Hye Sun a răspuns: „Mă simt mai confortabil când regizez.”

Așteptându-se la opusul acestui răspuns, Gong Hyung Jin a întrebat care e motivul, iar Ku Hye Sun a spus: „Cred că e așa deoarece eu pot decide când să regizez.”

Gong Hyung Jin a spus: „Am filmat ‘Angel Eyes’ alături de Ku Hye Sun și în acea perioadă erau multe zile în care nu a putut dormi. În unele zile dormea doar 20 de minute. Mi-a părut rău să văd asta.”, iar Ku Hye Sun a adăugat: „După ce s-au terminat filmările, m-am simțit de parcă tocmai m-am trezit dintr-un vis.”

Între timp, ‘Daughter’ e un film pe care Ku Hye Sun l-a scris, regizat și în care a fost și actriță. Cel de-al treilea film regizat de Hye Sun spune povestea unei eleve care se luptă cu felul dur în care o crește mama ei, plin de pedepse severe. A fost invitat la Festivalul Internațional de Film din Busan, ediția a 19-a, la secțiunea ‘Today’s Korea Film - Panorama’ și va avea premiera pe 6 noiembrie.

Sursa: Mnet via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya Saru @ YG Family Romania
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.10.30] Ku Hye Sun mărturisește că se simte mai bine când regizează
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: