AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.28] Mino nu le-ar prezenta-o niciodată băieților din WINNER pe sora sa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.10.28] Mino nu le-ar prezenta-o niciodată băieților din WINNER pe sora sa   Mier 29 Oct 2014 - 23:54

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

După ce au terminat cu promovările primului lor album, băieții din WINNER s-au întâlnit cu @star1 pentru un interviu.
Intrebările au fost gândite special pentru fiecare membru în parte, așa că interviul a devenit puțin mai personal.

Cât despre Song Minho (Mino), acesta a fost întrebat despre fizionomia sa, din cauza căreia ar putea avea probleme cu femeile. Acesta a răspuns: „E destul de complicat. Către toți fanii. A fost doar o glumă. Dar am fost destul de popular când eram la liceu. Zilele astea nu știu dacă pot citi asta de pe fața cuiva deoarece nu am timp să verific.”

Începându-și cariera ca și rapper underground, Mino a afirmat: „Nu foarte multă lume mă cunoștea la acea vreme, dar concertam tot timpul și aveam multe colaborări. Deoarece mergeam când înainte, când înapoi cu antrenamentele ca trainee și underground-ul, eram obosit, dar foarte fericit. Să-ți trăiești viața făcând ceea ce vrei este un sentiment minunat și sunt fericit când mă gândesc la asta.”
Acesta a adăugat: „Sincer, visul meu era să fiu un rapper, mai mult decât un idol, deși am devenit un idol rapper cu propria mea culoare. Am spus-o și în versurile mele, dar îmi place să primesc atenție. Cred că acestea sunt genul de lucruri care mă fac fericit din când în când.”
În legătură cu sora lui mai mică, Danah, care a debutat în New. F.O, @star1 l-a întrebat dacă ar prezenta-o pe aceasta vreunui membru din WINNER.
Mino a fost foarte sincer atunci când a răspuns: „Nu. Categoric nu.”

Interviul întreg va fi inclus în numărul din noiembrie al revistei.

Source: star1 via mnet
Credits: YG United
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG FAMILY ROMANIA

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
mariii

Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/11/2012

MesajSubiect: Re: [2014.10.28] Mino nu le-ar prezenta-o niciodată băieților din WINNER pe sora sa   Joi 30 Oct 2014 - 0:13

Oare de ce? Smile)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.10.28] Mino nu le-ar prezenta-o niciodată băieților din WINNER pe sora sa
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: