AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.16] Tablo vorbește despre soția lui și despre cum reușește să arate tânăr

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.10.16] Tablo vorbește despre soția lui și despre cum reușește să arate tânăr   Joi 23 Oct 2014 - 22:58

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

În cadrul emisiunii „Tablo’s Dreaming Radio” de la MBC FM4U de pe 13 octombrie, Tablo de la Epik High a vorbit despre soția lui, Kang Hye Jung, și despre cum e să trăiești și să arăți tânăr.

Un ascultător l-a întrebat pe Tablo: „Se pare că arăți pe zi ce trece din ce în ce mai tânăr. Care e secretul? Te rog să ne spui.” Tablo a răspuns: „M-am întâlnit cu Bae Chul sunbae la radio din ce în ce mai des. Când l-am întrebat ‘Sunbae, cum îți faci părul să arate atât de bine?’, el a răspuns: ‘Nu știu.’ A spus că nu face nimic special., dar că nu prea s-a spălat pe cap când era tânăr.

Rapperul cu chip de copil a adăugat apoi: „Când ascultătorii noștri aud acest răspuns, ar putea să răspundă cu ‚Voi probabil faceți tratamente, din moment ce sunteți vedete.’, dar membrilor Epik High le e greu să facă așa ceva [un tratament facial sau altceva], chiar și atunci când au ocazia. La fel e și pentru Kang Hye Jung, deși ea e actriță. E greu să-ți faci timp pentru asta și să te duci.”

Tablo a continuat: „Probabil cel mai bine pentru  pielea mea e să stau pe loc, dar nu pot fi static prea mult timp, pentru că mă plictisesc. Am fost la tratament de vreo 3-4 ori, dar nu reușesc să fac asta în mod regulat.”

Rapperul a vorbit și despre opiniile lui cu privire la a arăta și a te menține tânăr, spunând că ceea ce contează cel mai mult e cum trăiești și cum gândești.  El a spus: „Dacă te uiți la oamenii care au chipuri de copil, ei trăiesc precum un tânăr. Și gândesc precum un tânăr. Sincer, ei încă sunt tineri [ca vârstă], dar cele mai importante sunt preferințele lor și filosofia de viață. Dacă preferințele noastre nu îmbătrânesc, atunci cred că nici trupul nu știe că timpul trece.”

Sursa: allkpop via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya Saru @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.10.16] Tablo vorbește despre soția lui și despre cum reușește să arate tânăr
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: