AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Secret Santa 2014

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: Secret Santa 2014    Mar 21 Oct 2014 - 15:24

santa santa santa santa santa Yay! It's that lovely time of the year again! santa santa santa santa santa 

Anul trecut n-am avut topic separat, dar de acum vom face, iar la final chiar vă rugăm să postați aici poze cu ce primiți de la Secret Santa! xD

Dar până la poze, regulile! Care sunt extrem de simple și sperăm să participați cât mai mulți. ^_^

Cred că știți ideea de bază, nu? Participantul A este Secret Santa pentru Participantul B (care va fi la rândul lui SS pentru altcineva), însemnând că A trebuie să pregătească un cadou de Crăciun pentru B, fără să-și dezvăluie identitatea decât în momentul trimiterii coletului. În același timp, participantul C pregătește cadou pentru A. Nimeni nu trebuie să știe pentru cine pregătiți cadou și nici nu încercați să aflați cine vă pregătește vouă. ^_^ Acesta e tot farmecul.

Ca să vă înscrieți, trebuie să descărcați, completați și trimiteți „fișa personală” (pe care o tot folosim de 2 ani încoace), care va conține toate datele de care Secret Santa are nevoie ca să vă aleagă și să vă trimită cadoul. Nu uitați să editați și titlul documentului cu username-ul vostru de pe forum.

descărcare fișă

Data limită pentru trimiterea fișei este 2 noiembrie ora 22:00 și o veți trimite prin e-mail pe adresa aya.saru@yahoo.com
Apoi vom trage la sorți numele voastre, iar pe 3-4 noiembrie veți ști pentru cine veți fi Secret Santa. Aveți la dispoziție toată luna noiembrie să pregătiți cadoul. Sfatul nostru e să îl trimiteți înainte de 15 decembrie, ca să evitați pe cât posibil aglomerația și întârzierile din preajma sărbătorilor.

Dacă aveți nevoie de detalii în plus despre persoana pentru care pregătiți cadou, trimiteți-ne un mesaj și vom întreba noi în locul vostru. ^_^

Acest proiect e menit să ne destindă puțin, să ne facă să ne distrăm și să ne cunoaștem puțin mai bine, nu trebuie să fie o sursă de stres, nici o gaură în portofel. Importanța simbolică trebuie să fie mai mare decât cea materială, așa că sfatul nostru e să nu „investiți” mai mult de 20-30 de lei într-un cadou. Dacă vă pricepeți la lucruri handmade, cu atât mai bine; cheltuiți mai puțin, iar aprecierea este mai mare. ^_^

NOTĂ:
YG Family Romania nu își asumă răspunderea pentru coletele care nu ajung la timp, conținutul lor sau care nu ajung deloc. Tot ce putem face e să-i adăugăm pe „lista neagră” pe cei care nu au bun simț și nu se țin de cuvânt.

santasantasantasanta🎅Have fun! Merry Christmas! HOHOHO!!! santasantasantasantasanta

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro
parkriri

Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/10/2013
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Secret Santa 2014    Mar 21 Oct 2014 - 18:47

vai,vai,vai cat am asteptat perioada asta din an  Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://the-man-the-man.tumblr.com/
evedeea

Puncte : 6
Data de inscriere : 02/10/2013
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Secret Santa 2014    Mar 23 Dec 2014 - 13:37

Mulțumesc, Secret Santa!  santa
[size=36][/size]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: Re: Secret Santa 2014    Joi 25 Dec 2014 - 11:27

Yay!!!!

Eu am reușit să mă abțin și n-am deschis cadoul decât azi dimineață. xD Încă n-am poză, but coming soon!! Thank you, Jojo! *hugs*
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Secret Santa 2014    

Sus In jos

Secret Santa 2014
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: We Are Family :: Secret Santa-
Mergi direct la: