AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.21] Seo Taiji discută despre posibilitatea unei reuniuni Seo Taiji and Boys

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.10.21] Seo Taiji discută despre posibilitatea unei reuniuni Seo Taiji and Boys   Lun 20 Oct 2014 - 23:24

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Seo Taiji a apărut în ediția de pe 20 octombrie a emisiunii Newsroom de la JTBC și a vorbit despre o posibilă reuniune Seo Taiji and Boys, ce l-ar include, bineînțeles, și pe președintele YG, Yang Hyun Suk, alături de Lee Juno.

Son Suk Hee a spus: „În ultima vreme apar destul de des discuții despre reuniuni. Mai sunt și g.o.d. Destul de mulți cântăreți se reunesc.”

Seo Taiji a răspuns: „Acum ceva timp am început și noi să vorbim între noi despre lucruri de genul ăsta. Cel mai mare obstacol e faptul că în trecut am avut spectacole frumoase, pe care fanii le țin minte, dar dacă ne-am reuni acum, mă tem că dacă ne-am reuni acum, am putea dezamăgi, așa că nu sunt prea încrezător. Îmi pierd încrederea pe măsură ce avansez în vârstă. Nu cred că aș putea să mai dansez cu atâta forță cum o făceam în trecut.”

Vi l-ați putea imagina pe Yang Hyun Suk dansând ca în 1995?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nota translatorului: Când Seo Taiji and Boys au anunțat că se despart, fanii au înnebunit, iar legendele au fost nevoiți să plece din țară pentru propria lor siguranță.
Când au ajuns în LA, cei trei au mâncat ultimul hamburger împreună, apoi fiecare și-a văzut de drumul lui.
Seo Tai-Ji și-a deschis propria lui companie de discuri și a lansat albume oricând a avut chef. Yang Hyun Suk a fondat YG Entertainment și a produs mulți artiști, printre care Jinusean, 1TYM, Se7en, Big Bang, Lexy, Gummy, Big Mama, Wheesung etc. Lee Juno a produs și el trupe dance, dar nu au avut succes, iar acum are propria linie vestimentară.
Seo Taiji and Boys sunt legende considerate a fi prima generație de idoli din Kpop. N-ar fi chiar atât de rău dacă ar avea un comeback. Nu credeți?

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya Saru @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.10.21] Seo Taiji discută despre posibilitatea unei reuniuni Seo Taiji and Boys
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: