AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.10.09] Haru: „Îmi place Bobby mai mult decât G-Dragon”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.10.09] Haru: „Îmi place Bobby mai mult decât G-Dragon”   Sam 11 Oct 2014 - 17:17

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

A dispărut iubirea lui Haru față de G-Dragon?

În episodul 5 din „Mix&Match”, care a fost difuzat pe data de 9 octombrie, membrii  s-au mutat într-un apartament nou.
Apartamentul se află foarte aproape de locuința lui Tablo din EPIK HIGH, așa că cei nouă trainees i-au vizitat pe acesta și familia sa.
Soția lui Tablo, Kang Hye Jung, și fiica lor Haru i-au întâmpinat călduros. În timpul vizitei Bobby a întrebat-o pe Haru: „Îți place B.I sau Bobby?” Ea l-a ales pe Bobby.
Acesta a mai întrebat-o o dată: „Îți place mai mult de G-Dragon sau de Bobby?”. Haru a spus: „Îmi place Bobby”, ceea ce l-a făcut extrem de fericit.

Cei care îi urmăresc pe Tablo și Haru în „The return of Superman” știu deja despre adorabilele sentimente ale lui Haru față de GD, ajungându-se până la  punctul în care Haru l-a rugat pe Tablo să i-l cumpere pe liderul trupei BIGBANG.

Al cincilea episod din „Mix&Match” a fost difuzat ieri, 9 octombrie, iar San E, Gray, Tablo și Simon D, alături de Yang Hyun Suk, au jurizat prestațiile celor 3 echipe.

Source: koreaboo
Credits: YGUnited
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG FAMILY ROMANIA
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.10.09] Haru: „Îmi place Bobby mai mult decât G-Dragon”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: