AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.09.12] B.I recunoaște că a fost în depresie timp de 2 luni

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.09.12] B.I recunoaște că a fost în depresie timp de 2 luni   Vin 12 Sept 2014 - 22:00

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

În timpul primului episod din „Mix&Match”, B.I a mărturisit faptul că a fost în depresie timp de două luni după ce a pierdut în cadrul „WIN : Who Is Next”.
Acesta a spus: „Visul meu de a deveni cântăreț nu s-a schimbat, așa că voi munci și mai mult pentru ca toți șase (Team B) să stăm pe scenă în curând.”
A continuat: „După ce „WIN” s-a terminat, am fost în depresie timp de două luni. Voiam să fiu pe scenă. Nu am uitat niciodată sentimental pe care l-am avut, așa că voiam să cânt chiar și pe o scenă foarte mică. Dar pentru că nu exista nicio scenă pe care să pot urca, m-am luptat din greu cu mine însămi.”

În legătură cu ce s-a întâmplat după ce „WIN” s-a terminat, Kim Jinhwan a spus : „Cred că dorința mea de a debuta a început să ardă mai tare”, în timp ce Song Yun Hyeong a spus că „B.I s-a luptat cel mai mult și de asta a reușit să scrie cântece și mai bune.”
Când a auzit asta, B.I a dezvăluit : „După ce am pierdut, nu exista nimic sigur în legătură cu echipa noastră și nu știam când sau dacă vom debuta, așa că, drept lider, m-am gândit să singurul mod de a-mi proteja echipa era să scriu/compun o melodie bună.”

Primul episod din Mix&Match a fost difuzat ieri, 11 septembrie.

Source: mnet
Credits: YG United
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YG Family Romania
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.09.12] B.I recunoaște că a fost în depresie timp de 2 luni
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: