AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.08.13] Swings vorbește despre B.I și Bobby la „Show Me The Money 3”

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin HeyRin

Puncte : 103
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/11/2012

MesajSubiect: [2014.08.13] Swings vorbește despre B.I și Bobby la „Show Me The Money 3”   Mier 13 Aug 2014 - 22:19

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rapper-ul Swings a vorbit despre B.I și Bobby, care fac acum parte din al treilea sezon din „Show Me The Money”, în cadrul „Mnet‘s ‘4 Things Show.”
Acesta a spus: „La început, am fost nemulțumit de B.I. Băiatul acesta nici măcar nu putea face rap, dar părea arogant. Fără motiv, uram oamenii care primeau un tratament special. Cred că e din cauza faptului că eu a trebuit să încep de jos. Totuși, am reușit să înțeleg povara pe care acest copil o poartă. Mi-a mărturisit că președintele Yang Hyun Suk i-a spus să-și facă bagajele dacă este eliminat. Și nu-i amintește Tablo de acest lucru mereu, spunându-i să se descurce mai bine? Pe lângă asta, eu m-am uitat la el într-o lumină proastă (negativă).”

În legătură cu faptul că ultima dată când B.I a urcat pe scenă a înjurat și a aruncat apă peste mulțimea de fani prezenți, Swings a spus : „Comportamentul lui nu a fost nicidecum aroganță. A fost vorba doar de criza lui. Mentalitatea copilului ăsta s-a prăbușit de mult timp, așa că fără să-și dea seama a înjurat mulțimea. După ce am văzut acea scenă, m-am simțit rău doarece nu am putut să-l protejez.”

În opoziție, acesta a admis cât de mult l-a impresionat Bobby, spunând că el este tânăr, dar încearcă să facă totul într-un mod carismatic, până în punctual în care dacă ar fi putut să recruteze unul dintre rapperi, Bobby ar fi fost acela.
Swings chiar l-a imitat pe Bobby de la expresiile faciale până la acțiunite sale.

Source : akp
Credits : YG United
RO TRANS: Jojo@YGFR
Shared by YGFR Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[2014.08.13] Swings vorbește despre B.I și Bobby la „Show Me The Money 3”
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia