AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.07] Yoo In Na și alții vor juca în noua dramă tvN My Secret Hotel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.07] Yoo In Na și alții vor juca în noua dramă tvN My Secret Hotel   Mier 23 Iul 2014 - 20:31

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Yoo In Na, Nam Goong Min, Jin Yi Han și Lee Young Eun au fost selectați în distribuția viitoarei drame de luni și marți de pe tvN, intitulată „My Secret Hotel”.

My Secret Hotel ilustrează povestea lui Nam Sang Hyo (Yoo In Na), care conduce departamentul de nunți al unui hotel de top și se reîntâlnește cu fostul ei soț, Goo Hae Young (Jin Yi Han) atunci când devine organizatoarea nunții lui, șapte ani mai târziu. Drama adaugă și crima în poveste, alcătuind combinația perfectă de mister și romantism. Nam Goong Min va intra într-un triunghi amoros cu Yoo In Na și Lee Young Eun în serialul de 16 episoade, regizat de Hong Jong Chan (City Hunter, Doctor Stranger) și scris de Kim Do Hyun.

Yoo In Na a spus: „Îmi pare bine să lucrez pentru a doua oară cu tvN pentru un serial bun. Voi munci mult și îmi voi pune toată energia și toate emoțiile în rolul meu, pentru a nu avea niciun regret... Sper ca voi toți să vă distrați măcar un pic în această vară prin această combinație de thriller și romance.”

My Secret Hotel va avea premiera pe 18 august la 11 pm KST, urmându-i dramei High School King.

Sursa: allkpop via [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.07] Yoo In Na și alții vor juca în noua dramă tvN My Secret Hotel
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: