AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.04.22] Tablo sper să îi poată alina prin muzică pe cei loviți de tragedia Sewol

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.04.22] Tablo sper să îi poată alina prin muzică pe cei loviți de tragedia Sewol   Mier 23 Apr 2014 - 21:39

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tablo i-a salutat pe fani ca DJ cu prilejul reîntoarcerii lui la emisiunea de la radio după 5 ani și a mărturisit faptul că speră ca muzica pe care o va transmite îi va consola pe cei afectați de tragedia Sewol.

La premiera emisiunii “Tablo’s Dreaming Radio” de pe MBC FM4U, de pe 21 aprilie, Tablo a spus: „Tot ce pot să fac este să transmit muzica ce consolează inimi… Vreau să îmi petrec seara asceasta alături de cei care suferă, care simt confuzie, frustrare și regret. În aceste moment în care nimeni nu poate recupera ce a pierdut, sper ca inimile voastre să se poată odihni aici.”

„Ca adult într-o lume în care e greu să ne protejăm copiii, inima mea e îngreunată… Sunt moment când muzica mă consolează și mă încălzește mai mult decât cuvintele… Încerc să ascult muzică atunci când nu pot găsi altceva care să-mi ofere confort și siguranță.”

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.04.22] Tablo sper să îi poată alina prin muzică pe cei loviți de tragedia Sewol
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: