AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.04.19] Jang Hyun Sung se alătură distribuției filmului C'est Si Bon

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.04.19] Jang Hyun Sung se alătură distribuției filmului C'est Si Bon   Mier 23 Apr 2014 - 17:48

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Jang Hyun Sung (Three Days, Superman is Back) a fost ales în distribuția filmului „C’est Si Bon”.

O persoană relaționată cu filmul a declarat pentru TV Report: „Jang Hyun Sung a decis să joace în C’est Si Bon... Jang Hyun Sung va juca rolul adultului Lee Jang Hee. El și Jon Goo vor interpreta aceeași persoană.”

Jang Hyun Sung a dezvăluit faptul că își cizelează talentul de a cânta la chitară pentru film, într-un interviu recent cu Ilgan Sports: „Am început să cânt din nou la chitară pentru filmul C’est Si Bon. Prima dată când am cântat la chitară a fost în timpul serviciului militar. Știu să cânt doar la un instrument, iar acum învâț din nou. E dificil să fac asta din nou.... Învăț cu un profesor.”

C’est Si Bon A fost un music cafe foarte celebru în Coreea în anii 1960 și 1970, iar filmul se va axa pe interpreții care cântau acolo, Cho Young Nam, Song Chang Sik, Yoon Hyung Joo și Lee Jang Hee, care erau necunoscuți când aveau 20 și ceva de ani. Desigur, vor adăuga și puțină ficțiune.

Jung Woo și Kim Yoon Seok vor interpreta varianta mai tânără, respectiv mai în vârstă, a lui Oh Geun Tae, iar Han Hyo Joo și Kim Hee Ae vor juca rolul muzei din C’est Si Bon, Min Ja Young.

Kim Hyun Suk va regiza filmul, J Film îl vor produce, iar CJ Entertainment se ocupă de investiții și distribuție. C’est Si Bon va avea premiera în iarnă!

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.04.19] Jang Hyun Sung se alătură distribuției filmului C'est Si Bon
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: