AcasaBIG BANG2NE1CalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[2014.04.22] Actorul Jang Hyun Sung vorbește despre semnarea contractului cu YG

In jos 
AutorMesaj
Aya Saru
Admin

Puncte : 466
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/10/2011

MesajSubiect: [2014.04.22] Actorul Jang Hyun Sung vorbește despre semnarea contractului cu YG    Mier 23 Apr 2014 - 13:20

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

În ianuarie a fost dezvăluit faptul că mai mulți actori au semnat cu YG Entertainment. Printre ei se numără și Jang Hyun Sung, reunoscut pentru aparițiile sale în „Three Days” și „Superman is Back”, în care a apărut alături de adorabilii fii Jun Woo și Jun Suh.

Sports DongA au publicat recent un interviu pe care l-au avut cu actorul la începutul lunii aprilie, în cadrul căruia acesta și-a mărturisit gândurile cu privire la noua lui agenție, YG Entertainment.

Jang Hyun Sung a spus: „Sincer știu că nu mă potrivesc stilului YG. Din diverse motive, când spui că ai semnat cu YG, apare acea imagine, în care n-ar trebui nici măcar să porți o pălărie simplă. Cred că de aceea oamenii sunt curioși de ce am ales YG.”

„Contractul meu cu agenția la care am lucrat atât de mult timp ajunsese la final, iar eu căutam ceva diferit și în acea perioadă cineva mi-a spus „Ce zici de YG?” ”

El a mai adăugat: „Sincer să fiu, aveam îndoielile mele dacă era bine să existe atâția tineri ca trainees, să se antreneze când sunt la apogeul tinereții lor și să trebuiască să asimileze multe gânduri sau să facă muzică ce se consumă repede. Însă ei depun mult efort ca să facă ceva de calitate și am aflat că sunt un grup mult mai sănătos decât credeam. De aceea am semnat cu YG.”

Sursa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trad: Aya @ YG Family Romania

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ygfamilyromania.hitforum.ro

[2014.04.22] Actorul Jang Hyun Sung vorbește despre semnarea contractului cu YG
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YG Family Romania :: YG Family :: YG NEWS-
Mergi direct la: